1532125_433855453409574_1574211001_n
Ömer’in bütün gece kapının önünde uyuduğunu gören Ayşem ne yapacağını bilemez.
Ömer eğer onu eve kabul etmezse kapının önünde yatmaya devam edeceğini söyler. Ayşem’in çok katı kuralları vardır, onun küslüğü aralarında aşılması zor bir duvar gibi durmaktadır.
Fahriye ve Reyhan, Seda’dan yapmasını istedikleri şey için kendilerini kötü hissederler. Seda kendisini bir kez bile dinlemeden böyle bir karar aldıkları için onlara kırgındır.

Burak iş görüşmesinin sonucunu bekler. Nadide yeğeninin dönmesini istemez, Ömer ve Ayşem’in geri dönmesi için arabuluculuk yapmasını ister. Reha bu fikre kesinlikle karşıdır. Burak’a beklenmedik bir teklifte bulunur…

Haluk okulda bir kahraman gibi karşılanır. Deniz, Şebnem başta olmak üzere herkesin babasına ilgi göstermesine sinir olur.
Ömer ve Ayşem doktor kontrolüne gider, bebeğin cinsiyetini öğrenecekleri için heyecanlıdırlar. Ömer erkek, Ayşem de kız olmasını istediğini söyleyerek inatlaşır. Aslında her ikisi de için için birbirlerine benzeyen bir bebeğin hayalini kurmaktadır.

Ayşem doktordan sonra dükkana babası Nail’i görmeye gider. Bu arada Furkan’la da dertleşir. Ayşem, Seda’nın hissettiklerinin geçmişte kaldığına inandığını söyler. Onların fısır fısır konuşmasını uzaktan izleyen Safiye neler olup bittiğini öğrenemediği için sinirlidir. Daha fazla dayanamaz Seda’yı arar, buluşurlar. Konuşmaya başlar başlamaz Safiye, Seda’yı suçlamaya başlar. Fakat Seda’nın söyledikleri onu şaşırtır.
Eve geç gelen Ayşem, Ömer’in tepkisiyle karşılaşır. Ömer, Seda’nın son yaşadıklarından Ayşem’i sorumlu tutar. Ayşem, kimseden onun kötülüğüyle ilgili bir şey istemediğini söyler. Tartışma giderek büyür, Ömer ceketini alıp evden gider. Ancak Seda, Ömer ile özel olarak konuşmak istediğini söyler. Bu konuşma Ayşem için bir dönüm noktası olacaktır.

Beni Böyle Sev 40.Yeni Bölümüyle 30 Aralık Pazartesi 19:50′de TRT1 ve TRT1 HD’de!

Facebook sayfamız:http://www.facebook.com/BeniiiBoyleSev
Twitter adresimiz:http://www.twitter.com/BeniiBoyleSev
Web sitemiz:http://www.beniboylesev.wordpress.com/

Reklamlar